Życie w lesie

Pracownia
W ramach naszych poszukiwań na bycie sobą, mieszkanie w lesie i zarabianie wpadliśmy ponad rok temu na pomysł otwarcia własnej firmy. Była to EtnoKrajna. Wraz z nią pomysł na tworzenie pięknych rzeczy w oparciu o naturalne surowce. Chcieliśmy również być producentami. Zakupiliśmy wtedy wysokiej klasy laser do grawerowania i cięcia marki Trotec. EtnoKrajna okazała się za wąska w swej tematyce. Tak powstało Źycie w lesie! Wiele naszych znajomych było naszymi pierwszymi klientami, albo po prostu osobami, którymi obdarowywaliśmy naszymi wytworami. Najwyższy czas, by pochwalić się tym, co umiemy! Jeśli szukasz szczególnego prezentu dla bliskiej osoby i nie masz pomysłu, to jesteś w dobrym miejscu! Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalny i niepowtarzalny prezent z trwałą dedykacją! Dostosujemy projekt według indywidualnych ustaleń. Opowiedz nam tylko czego potrzebujesz. Na zdjęciu głównym widać próbkę naszych realizacji! Zapraszamy do kontaktu!

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesłanie na swój adres e-mail linka do pobrania tapety oraz chcesz zapisać się do newslettera i otrzymywać na swój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach i produktach i nowych wpisach w Życiu w lesie.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie Marika Wojtuń Thema Studio, Stawnica 37, 77-400 Złotów. NIP 7773165468. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności