kurs

Odzyskaj równowagę hormonalną w 30 dni

i odkryj, że Twój dzień może być pełen energii, koncentracji i kreatywności

10 modułów

Całą moją wiedzę podzieliłam na 10 modułów i nazwałam je od hormonu nad którym będziemy pracować. Otrzymujesz też dostęp do bonusów, w tym niedostępnego dla innych mini-kursu arytmetyki mentalnej.

30 dni

Dokładnie tyle potrzebujesz, by zresetować się i poczuć się znów pewną siebie, pełną energii i pomysłów kobietą. A przy okazji zrzucisz zbędne kilogramy.

Społeczność

To jest istotna część kursu, gdzie motywujemy się wzajemnie i rozwiązujemy wszelkie niejasności. Dostęp do tajnej grupy dostajesz dożywotnio, bo wiem, że zawiązane znajomości warto pielęgnować.

Kiedy zaczyna się kurs
i kiedy dostanę dostęp?

Następna edycja zacznie się latem

Kim jestem?

Cześć, jestem Marika. 
Od 4,5 lat mieszkam w lesie, prowadzę swój ogród, jestem certyfikowaną fitoterapeutką (zielarą) i jestem tutaj po to, by pomóc Ci powrócić do równowagi.

Byłam jedną z Was. Wciąż jestem. Ale zaczynam czuć równowagę. I czuję się z tym świetnie. Jaka jest moja historia zapytasz? W wieku 19 lat trafiłam na fajną ginekolożkę/endokrynolożkę. Zaufałam jej, bo moje koleżanki też jej zaufały. Dzięki niej trafiłam na 3dniowe badania do szpitala, gdzie kompleksowo mnie zbadano – za co jestem wdzięczna. Diagnoza była jedna – PCOS (zespół policystycznych jajników). Wytłumaczono mi wtedy, że jeśli teraz nie chcę mieć dzieci to terapia hormonalna pomoże mi prawidłowo funkcjonować.

I na początku tak było, zniknęły obfite i bardzo bolesne miesiączki. Cykl był uregulowany. Po kilku miesiącach zaczęłam tyć, dostałam trądziku, hemoroidów. Gorzej się czułam. Po cytologii i domacicznym badaniu USG usłyszałam, że torbiele się zmniejszyły i możemy spróbować odstawić leki. Zrobiłyśmy to. Przez 2 miesiące było ok, nawet waga wracała powoli do normy. Ale rozregulowywał się mój cykl. Pani doktor znów przepisała mi tabletki. I takich błędnych kół było wiele. 9lat tych kół.

Miałam dość. Czułam, że to nie do końca prawda, że tabletki antykoncepcyjne mnie „leczą”. Przecież gdyby leczyły to nie trwałoby to tak długo. Mieszkałam już wtedy w lesie i zachwycałam się Matką Naturą. Poszłam na kurs fitoterapii. We wrześniu zdałam egzamin na piąteczkę. Od początku 2021 eksperymentowałam sama z moim ciałem, cyklem i resetem hormonalnym. Czytałam artykuły medyczne, podręczniki. Trochę obsesyjnie łaknęłam wiedzy o kobiecych hormonach. W październiku wyłonił się schemat, który działa. Teraz chcę się podzielić z Tobą kluczem do sukcesu.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

+ zmagasz się z niestabilnym poziomem hormonów,
+ w teście objawów miałaś choć w jednej kategorii 5 „tak”,
+ masz PCOS, Hashimoto lub inne zaburzenie hormonalne,
+ jesteś w czasie perimenopauzy (po 35 roku życia),
+ masz problemy z płodnością,
+ masz problemy z nadwagą,
+ nie potrafisz się skoncentrować,
+ nie chce Ci się rano wstawać, albo wieczorem nie możesz zasnąć,
+ brak Ci kreatywnego myślenia,
+ tracisz szybko cierpliwość i wybuchasz na rodzinę (a przecież wcale tego nie chcesz, to jest silniejsze od Ciebie),
+ jesteś sucha, masz małe libido,
+ masz niepohamowany apetyt

Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

w teście objawów w żadnym module nie miałaś 5 „tak”,
– ufasz swojemu lekarzowi na zabój i chcesz trzymać się jego wytycznych,
– masz problem z hormonami innymi niż omawiam w 10 modułach kursowych,
– czujesz się świetnie w swoim ciele, masz pełno energii i nie masz problemów z wagą,
– nie jesteś gotowa na dietę eliminacyjną (będziemy eliminować niektóre potrawy z naszej codziennego jadłospisu),
– nie masz czasu na 15 minut porannego przebudzenia ze mną i 15 minut wieczornego odprężenia,
– nie lubisz pić ziół,
– bierzesz tabletki antykoncepcyjne i nie chcesz z tego zrezygnować

Obejrzyj darmowy webinar o kortyzolu

Następna edycja latem 2022

Opinie kursantek

Magdalena Bentkowska

Ogromnie się cieszę, że wzięłam udział w kursie 'Odzyskaj równowagę hormonalną’. Przyznam – łatwo nie jest, to niezły test na silną wolę i samozaparcie, ale dzięki Marice i jej przeprowadzeniu przez poszczególne moduły wszystko było ustrukturyzowane. Ogromna dawka bardzo szczegółowej wiedzy rozświetliła to, co do tej pory było niejasne. Bardzo przyswajalna forma kursu pomaga zrozumieć zawiłe meandry tematyki hormonów, tego jaką pełnią rolę w naszym organiźmie i w jaki sposób, dostępnymi pod ręką sposobami jesteśmy w stanie zrównoważyć ich obecnośc w naszych ciałach. Niezależnie od tego jaki jest nasz cel – czy to zrzucenie wagi, lepsze samopoczucie, czy wyrobienie nowych, zdrowszych nawyków – taki reset przydatny jest dla każdego, a Marika swoją szeroką fitoterapeutyczną wiedzą wspiera kursantów w ich drodze do lepszego zrozumienia swoich organizmów. Ja na pewno nie wrócę już do kawy, wiem na co zwracać większą uwagę przy doborze produktów żywieniowych oraz jakie makroelementy i witaminy pomogą w odzyskaniu mojej równowagi. Chcesz dowiedzieć się, co najlepiej przysłuży się Tobie? Zapisz się na kurs 🙂 To tylko 30 dni, a pomoże ustawić głowę w lepszym kierunku.

Lidia Kobielska

Przystępny, prosty i skuteczny. Tak najkrócej można opisać ten kurs. Marika krok po kroku prowadzi Nas przez jego etapy. Suplementy i zioła, które proponuje są ogólnodostępne i zawsze jest gotowa wyczerpująco odpowiedzieć na każde pytanie. Jeśli się rzetelnie w niego zaangażujesz, pierwsze efekty zobaczysz już po kilku dniach. W prosty sposób możesz poprawić jakość swojego życia, zdecydowanie warto!

Alicja Końca

Bardzo polecam Kurs ” Odzyskaj równowagę hormonalną w 30 dni” wszystkim którzy chcą wrócić do zdrowia na naturalnych zasadach. Na efekty nie trzeba długo czekać, zmiany w organizmie są widoczne już po paru dniach. Kurs jest bardzo merytoryczny , a wszystko dzięki jego autorce która wkłada w niego bardzo dużo pracy. Dzięki czemu czuje się bardzo dobrze prowadzona po kolejnych modułach kursu. Kurs ten stawia dla mnie dość dużo wyzwań,  ale dzięki Marice już wiem, jak pracować nad powrotem do zdrowia.

Zniżki u partnerów

Vitalia

15% na dietę dla insulinoopornych

fitatu

50% na fitatu premium miesięczne

Lab One

15% na wszystko

Aura Herbals

30% na cały asortyment

plus kakao

10% rabatu na wszystko

Lista modułów

moduł 0 wprowadzenie
7.01 (piątek)

moduł 1 kortyzol
10.01 (poniedziałek)

moduł 2 estrogen
13.01 (czwartek)

moduł 3 insulina
16.01 (niedziela)

moduł 4 leptyna
19.01 (środa)

moduł 5 hormon tarczycy
22.01 (sobota)

moduł 6 hormon wzrostu
25.01 (wtorek)

moduł 7 testosteron
28.01 (piątek)

moduł 8 wychodzenie z resetu
31.01 (poniedziałek)

moduł 9 progesteron
3.02 (czwartek)

moduł 10 iryzyna 
6.02 (niedziela)

Zapisz sobie te daty w kalendarzu,
by zarezerwować swój czas

Mini kurs arytmetyki mentalnej

Budzi lepiej niż kawa

Wystarczy 5 minutowa sesja przed pracą, by rozgrzać swój mózg i nie mieć problemu z wejściem w codzienne zadania. To jak dobra rozgrzewka przed biegiem. Przy okazji nie ma skutków uboczych, a właściwie to ma, ale same pozytywne.

Tworzy nowe połączenia pomiędzy półkulami

W szkole i potem często w życiu posługujemy się jedną półkulą, ona dominuje. Mentalne obliczenia w wyobraźni rozpalają nowe połączenia pomiędzy półkulami sprawiając, że czujesz jakbyś mogła wszystko i potrafisz nagle rozwiązać większość swoich problemów.

Pobudza kreatywność

Rutyna nawet we względnie kreatywnej pracy potrafi nas uśpić, sprawić, że po kilku latach na tym samym stanowisku, czujemy, że coś umyka, że się cofamy. Dzięki nowym połączeniom międzypółkulowym kreatywność i pomysłowość wchodzą na nowy poziom i możesz się w końcu nimi cieszyć.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego jeżeli biorę tabletki antykoncepcyjne i nie chcę z tego rezygnować to ten kurs nie jest dla mnie?

Tabletki antykoncepcyjne regulują hormony na pierwsze kilka miesięcy. Podczas ich spożywania podnosi się poziom kortyzolu, który kradnie pregnenolon progesteronowi i choć przyjmujesz estrogen i progesteron w tabletce, to wysoki poziom kortyzolu obniża progesteron. Mamy wtedy problem z wysokim kortyzolem, dominacją estrogenową i za niskim poziomem progesteronu. By to zmienić potrzebna jest rezygnacja z antykoncepcji (terapii hormonalnej).

Czy dostanę fakturę vat?

Nie ma problemu, podaj tylko dane swojej firmy.

Czy będę mogła pobrać materiały z kursu?

Jasne, że tak, zapłaciłaś przecież za niego. Jedyne ograniczenie to video, ale będzie można pobrać dźwięk i prezentację 🙂

Czy od razu dostanę dostęp do całego kursu?

Gdy się zalogujesz to będzie dostępne około 80% kursu, resztę będę dorzucać w trakcie. Kurs jest skomponowany w taki sposób, byś z niego Ty i Twoje ciało skorzytało najlepiej i realizacja każdego modułu zajmie Ci 3 dni.

Czy mogę zrobić zakupy na raty?

Niestety nie obsługujemy płatności ratalnych.

Jak można obniżyć koszty kursu?

Po pierwsze kurs do 7.01 będzie najtańszy. Potem będzie możliwość jeszcze przez 3dni dołączyć, ale wjeżdża cena regularna.

Po drugie podczas webinaru 27 grudnia 2021r. będzie ogłoszony konkurs, gdzie każdy kto weźmie w nim udział dostanie bon zniżkowy na 10%. Będzie można też wygrać darmowe miejsce w pakiecie vip. Powtórki webinaru będą dostępne do 10 stycznia, aczkolwiek konkurs zakończy się 5stycznia.

Jakie są dostępne metody płatności?

Korzystamy z systemu PayU (bankowość elektroniczna + blik)

Czy wystawiasz certyfikat zakończonego kursu?

Jeśli jesteś na taki chętna to zgłoś się do mnie:)

Mam inne pytanie o kurs, jak mogę się z Tobą skontaktować?

Po prostu napisz do mnie maila na marika@zyciewlesie.pl

Czy jesteś gotowa zawalczyć o siebie?

Copyright ® 2021 by Życie w lesie

Polityka prywatności

Regulamin